Na tomto videu můžete vidět kromě výroby těstovin i detailní záběry na stroj, na čistý a funkční design, precizní zpracování a použité materiály. Výrobníky jsou bezúdržbové, snadná obsluha i montáž a demontáž nerezových a mosazných dílů, které přichází do styku s potravinou.

» Zavřít «

Volitelná příslušenství

Každý výrobník je dodáván se základním počtem matric, neboli šajb. Většinou se jedná o 4 ks, někdy i méně. Tyto matrice si můžete sami vybrat a budou pak přidány ke zvolenému výrobníku - již v základní sestavě. Na výběr je ale velké množství dalších matric a ty si můžete přiobjednat, buď rovnou se strojem a nebo později zcela zvlášť.

Nabídka matric je zde v menu na našich stránkách. Kromě nich lze k některým strojům zvolit také elektrický nůž s regulací otáček, což je přídavné zařízení s motorkem a rotačním břitem pro řezání krátkých těstovin - rychlost s jakou břit obíhá matrici (šajbu) udává déku krátké těstoviny (short pasta).

Dalším doplňkem může být plastová sušící přepravka a nebo Lasagna spool (model AV90). To je navíječ těsta, přídavné zařízení nutné k vytvoření návinu těsta, které je následně použito na výrobu ravioli. Navíječ se připojí ke stroji pomocí jacku, jak je znázorněno na obrázku ve fotogalerii níže. V chodu můžete toto přídavné zařízení vidět i na firemním demo videu.


Pokud se rozhodnete vyrábět těstoviny, rádi Vám poradíme a nabídneme Vám optimální řešení týkající se strojního zařízení, ale i volitelných příslušenství a doplňků.

Máte zájem?

» Požádat o obchodní nabídku  [mail]
↑  nahoru