Na tomto videu můžete vidět kromě výroby těstovin i detailní záběry na stroj, na čistý a funkční design, precizní zpracování a použité materiály. Výrobníky jsou bezúdržbové, snadná obsluha i montáž a demontáž nerezových a mosazných dílů, které přichází do styku s potravinou.

» Zavřít «

RAVIOLATRICE

Je výrobník ravioli s regulovatelným objemem náplně (špenát, masová směs, krevety atd.) a měnitelnými tvary forem - matric. Technické parametry výrobníku jsou uvedeny v tabulce níže.

Tento profesionální stroj může vyrábět ravioli různých tvarů (odbélníkové, kulaté, půl-měsíc apod.) s různou náplní těchto oblíbených těstovin. Pokud kliknete na originální video, uvidíte tento výrobník jak pracuje a jak je oproti konkurenčním strojům jednoduché oddělit ravioli od nosného těsta.

Stroj je vyroben z vysoce jakostních materiálů, nerezové oceli, je robustní a má snadné ovládání. Výrobník také vyhovuje všem bezpečnostním normám a standardům CE.

Těsto ve formě návinu může být vyrobeno na jakémkoliv stroji BOTTENE.

Výrobník ravioli je dodáván s jednou formou (matricí) a je možné si zvolit mezi dvěma typy tohoto stroje:

BE90 - elektrický model 230V/50Hz
B90 - manuální model

Multifunkční, "kombi stroje", nebo ravioli nástavce či adaptéry, snižují výrobní kapacitu a z tohoto důvodu firma BOTTENE nabízí stroj na výrobu ravioli jako samostatnou výrobní jednotku.

Volitelná příslušenství:

  • navíječ těsta
  • formy ravioli

Pomoc s investicí: V případě, že by Vám pořízení tohoto výrobníku usnadnilo 12 pravidelných splátek, máme pro Vás možnost výhodného financování! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo nám to rovnou připište k Vaší poptávce.

Technické parametry

   B90 BE90
Rozměry [cm: š-h-v] 40 x 26 x 66 44 x 45 x 66
Hmotnost [kg] 34 44
Tvary 70 x 50 mm
70 x 60 mm / 50 x 40 mm
35 x 35 mm / 35 mm + 60 mm
70 x 70 mm
Produkce -- 50 až 150 ravioli/min
Motor [kW] -- 0,18

Leták produktu

» RAVIOLATRICE - výrobník těstovin  [PDF]

Máte zájem?

» Požádat o obchodní nabídku  [mail]
↑  nahoru