Na tomto videu můžete vidět kromě výroby těstovin i detailní záběry na stroj, na čistý a funkční design, precizní zpracování a použité materiály. Výrobníky jsou bezúdržbové, snadná obsluha i montáž a demontáž nerezových a mosazných dílů, které přichází do styku s potravinou.

» Zavřít «

PM 96

PM 96 je nejprodávanější stroj, který je stejně jako předchozí model určen pro výrobu těstovin velkého objemu. Výrobník je vybaven vodním chlazením, které má pozitivní vliv na celkovou produkci - díky němu se zamezuje deformaci složitých tvarů těstovin během výroby, kdy dochází k zahřívání protlačovací matrice (šajby).

Je možné vyrábět čerstvé těstoviny z jakéhokoliv typu mouky, s nebo bez vajec. Těsto lze také vylepšit rajčatovým pyré, nebo špenátem pro zelené těstoviny či příměsí hub pro houbové těstoviny a nebo sladké těstoviny zase kakaem.

Těstoviny jako špagety, bucatini, fettuccine, tagliolini atd. se řežou na délku rukou, zatímco krátké těstoviny vyžadují přídavné zařízení, kterým je elektrický nůž s regulací otáček. Rychlost s jakou obíhá břit matrici (šajbu), udává déku krátké těstoviny (short pasta).

Čištění stroje je velmi jednoduché, protože nerezový hnětač a šnek jsou snadno vyjímatelné bez použití jakéhokoliv nástroje. Nádobu hnětače pak stačí vlhkou utěrkou utřít a stroj je připraven k dalšímu použití.

Hmotnost stroje je jedním z důležitých faktorů, který ukazuje na materiály použité k jeho výrobě. PM 96 je zhotoven z materiálů té nejvyšší kvality jako jsou nerezová ocel a bronz. Výrobník splňuje bezpečnostní normy a standardy CE.

Stroj je dodáván jako set se 4 matricemi (šajbami) dle vlastního výběru, stojanem s ventilátorem a elektrickým nožem.

Volitelná příslušenství:

  • plastová sušící přepravka
  • široký výběr matric

Pomoc s investicí: V případě, že by Vám pořízení tohoto výrobníku usnadnilo 12 pravidelných splátek, máme pro Vás možnost výhodného financování! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo nám to rovnou připište k Vaší poptávce.

Technické parametry

Obsah nádoby [kg] 8 (mouky)
Produkce [kg/hod] 25-30
Rozměry [cm: š-h-v] 50 x 72 x 135
Hmotnost [kg] 140
Motor [kW] 1,5

Leták produktu

» PM 96 - výrobník těstovin  [PDF]

Máte zájem?

» Požádat o obchodní nabídku  [mail]
↑  nahoru